multi vert

Rutar Grupp OÜ meeskond on tegutsenud ehitusvaldkonnas juba alates 2008. aastast. Ettevõtte peamiseks eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset ehitusteenust, ja peame väga oluliseks klientide rahulolu.

Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on pakkuda katuste ja fassaadide terviklahendusi. Samuti omame suurt kogemust metallkonstruktsioonitööde teostamisel. Vastavalt klientide soovidele pakume ka üldehituslikke terviklahenduse teenuseid alates vundamendist ja lõpetades katuse ja siseviimistlusega. Teostame nii renoveerimis- ja rekonstrukeerimistöid kui ka ehitame uusehitisi.

Meie klientideks on peamiselt ärikliendid ja korteriühistud, kuid tegutsemisaja jooksul oleme teostanud ka suuremahulisi projekte riigiasutustele ning loomulikult ka eraklientidele. Peamiselt oleme ehitusobjektide peatöövõtjad, aga aeg-ajalt oleme suuremahuliste tööde korral teostanud töid ka alltöövõtjana. Eritööde teostamisel kasutame oma koostööpartnereid.

Meie meeskond on usaldusväärne ja koosneb oma valdkonna ekspertidest. Ettevõttena on meie jaoks oluline meeles pidada, et ehitusteenuste pakkumine on ka klienditeenindus ning rahulolev klient on meie parim referents.

Meie partnerid

Meie usaldusväärsed koostööpartnerid.